July 14, 2018

Dzisiaj zakończył się obóz dla dzieci i nastolatków w Lidzbarku. 130 osób (uczestnicy+kadra) przyjechało na Mazury, aby przeżyć szczególny tydzień razem ze sobą, a przede wszystkim z Panem Bogiem - a On szczególnie błogosławił nam ten czas na wiele sposobów:

1. Piękna p...

March 6, 2018

Ostatnio ktoś zadał nam takie pytanie...

"Belgijka" - już lata temu przebojem weszła na wszelkiego rodzaju konferencje i wydarzenia młodzieżowe, gdzie była, a nawet nadal jest chętnie tańczona. Skoczny taniec, dobra zabawa - co w tym złego? W tańcu nic...  Ale jeśli pod...

February 10, 2018

Dwa tygodnie minionych ferii zimowych spędziliśmy w Wiśle, gdzie prowadziliśmy zimowiska dla dzieci i nastolatków. Chcąc podsumować ten czas krótko, użyłbym cytatu jednej mamy, która opisała swoje dzieci po zimowisku dwoma słowami: zachwyceni i zmęczeni! : )

A gdyby opi...

December 13, 2017

Byłem poruszony słysząc tę historię i powyższy cytat... Słowa te wypowiedział mały chłopiec, który był odprowadzany do szkoły przez swojego wychowawcę z domu dziecka. Pewnego dnia zdobył się na odwagę i zapytał: "czy mogę powiedzieć do pana "tato" w szkole?" Chociaż ra...

October 16, 2017

Właśnie zakończył się weekend z rodzinami z całej Polski, które zdecydowały się by spędzić ten czas ze sobą nawzajem, słuchając Bożego Słowa w temacie rodziny.

Już samo przybycie niektórych rodzin na konferencję było wyjątkowe. Jedna z naszych uczestniczek zdecydowała s...

September 30, 2017

Jesień, zima, wiosna, lato i... już minął pierwszy rok odkąd Niebieski Dom oficjalnie rozpoczął swoją działalność! Poniżej zamieszczamy krótkie podsumowanie tego o wydarzyło się w ciągu minionych 12 miesięcy!

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i pomoc!

July 29, 2017

Las, jezioro i piękna pogoda... czy można chcieć czegoś więcej na urlop?  Gdzie lepiej wypocząć?  W górach, nad morzem, w kurorcie turystycznym czy oddalonym od ludzi miejscu, w tropikalnym kraju, gdzie słońca pod dostatkiem czy na polskim gruncie bo w końcu wszędzie d...

July 10, 2017

Dzisiaj zakończył się obóz dla dzieci i nastolatków w Wisełce. Łzy wylane przy pożegnaniach i pytania o kolejny obóz sugerują, że był to dobry czas zarówno dla 77 obozowiczów - jak i dla całej kadry.

10 dni obozu było wypełnione dobrymi grami, kąpielami, zabawami, sport...

Please reload

Wyróżnione posty

Jak pięknie ten deszcz dzisiaj pada...

July 14, 2018

1/1
Please reload

Ostatnie posty

February 10, 2018

September 30, 2017

July 29, 2017

July 10, 2017

Please reload

Archiwum
Please reload

 

NIEBIESKI DOM

Ranoszka 124e

44-338 Jastrzębie-Zdrój

 e-mail: niebieskidom@onet.pl

 tel: 32 725 94 56