NiebieskieLato2021_napis.png
NiebieskieLato2021_termin.png
REJESTRACJA ZAKOŃCZONA - brak miejsc

Lista REZERWOWA

Rejestracja na obóz została zakończona. Możesz jednak wpisać się na listę rezerwową

i oczekiwać na ewentualne zwolnienie się miejsca.

Możesz to zrobić wysyłając maila na adres: biuro@niebieskidom.org

Koszt obozu to 990zł

(zawiera zakwaterowanie, wyżywienie i przede wszystkim bogaty

i dopracowany program pod opieką wyjątkowej kadry)

B2B_336x280.jpg

Możliwy dojazd autokarem ze Śląska

(dodatkowy koszt to 250zł w obie strony)

Obóz Chrześcijański to nie tylko wypoczynek!


Podczas obozów organizowanych przez Niebieski Dom uczestnicy poza ciekawym i dopracowanym programem mają okazję codziennie uczestniczyć w kilku spotkaniach, podczas których poznają bliżej Pana Boga. Jest to czas, który na ich poziomie przybliża im osobę Jezusa Chrystusa, Jego nauczanie i pomaga wdrożyć to wszystko w życie. Dla nas chrześcijaństwo to nie litera – to życie, to codzienność, to relacje z Bogiem i ludźmi oparte na Jego zasadach. Naszym pragnieniem jest, aby każdy obóz był kanwą do Bożego dzieła w życiu młodych ludzi!

Radość i zabawa…


Obóz to najczęściej najbardziej wyczekiwana przez dzieci część wakacji. Z naszej strony robimy wszystko, aby był to najbardziej wyjątkowy czas pośród letnich tygodni. Właśnie dlatego, wszystkie zajęcia, zabawy, czy zawody traktujemy poważnie!

To nie tylko puste „wypełniacze” czasu ale ważny punkt programu, który w atmosferze radości tworzy niezapomniane chwile. 

Pasje i zainteresowania…


Ważną częścią każdego obozu są warsztaty. Nasza kadra proponuje uczestnikom wiele tematów warsztatów, w których mogą uczestniczyć. Jeśli ktoś ma duszę artysty, czekają na niego wciąż nowe, zaskakujące zajęcia, gdzie można tworzyć, malować i spełniać się w tworzeniu pięknych rzeczy. Dla innych, bardziej interesujące mogą okazać się zajęcia sportowe, survivalowe, czy podstawy mechaniki samochodowej.

Obok są jeszcze zajęcia ze zdrowego odżywiania, tworzenia smoothie, czy pieczenia pizzy. Każdego roku przygotowujemy odświeżoną ofertę 20-30 warsztatów, które są dostępne dla uczestników.

Wyjątkowy zespół…


Nasza kadra obozowa jest wyjątkowa! Współpracują z nami: inżynierowie, prawnicy, pielęgniarki, pracownicy kopalni, magazynów, żołnierze, chemicy… i można by wymieniać jeszcze długo. Jednak bez względu na pracę czy kierunek studiów na czas obozu wszyscy stajemy się jednym zespołem, który z miłości do Chrystusa służy na obozie. Cała kadra to ludzie, którzy spełniają wymagania MEN, ale przede wszystkim to ludzie których znamy i jesteśmy przekonani, że warto, aby Wasze dzieci też ich poznały!

Obóz to żywe spotkanie z misją!

Na tegorocznym obozie przez cały tydzień będziemy mieli przywilej gościć

2 szczególne rodziny misjonarzy:

Emma i Mezhu Zutso z Indii

na co dzień służą w Bangalore (pd. Indie) gdzie

w 2017 roku założyli kościół.

IMG_3907.jpg

Ashley i Corby White z USA

od 6 lat służą w Polsce. Obecnie są zaangażowani

w projekt zakładania kościoła na południu Polski.

20200412_115934.jpg

Tak było na obozie w 2020: