Konferencja "PRZY RODZINNYM STOLE"

October 16, 2017

Właśnie zakończył się weekend z rodzinami z całej Polski, które zdecydowały się by spędzić ten czas ze sobą nawzajem, słuchając Bożego Słowa w temacie rodziny.

 

Już samo przybycie niektórych rodzin na konferencję było wyjątkowe. Jedna z naszych uczestniczek zdecydowała się zabrać swoją rodzinę na to wydarzenie w ramach swojego prezentu urodzinowego! To była dobra inwestycja! : )

 

Wykładami usługiwali Colin i Nancy Campbell - rodzice 10 dzieci, babcia i dziadek dla 44 wnucząt! Podczas wykładów byliśmy zachęcani do korzystania z daru jakim jest modlitwa, przypominaliśmy sobie jak ważna jest miłość, oraz mieliśmy obfite, praktyczne bloki wykładowe dla mężczyzn i kobiet dotyczące rodzicielstwa i małżeństwa. To, co najbardziej przemawiało ze strony naszych wykładowców to wyjątkowe świadectwo ich życia!

 

Konferencja to oczywiście również dziesiątki dobrych rozmów między uczestnikami. Byliśmy poruszeni słuchając wielu świadectw i historii przywiezionych przez rodziny...

 

Choć konferencja jest już zakończona i wszystkie rodziny wróciły do swoich domów to nie koniec! Przyszedł czas na praktykę i wprowadzenie w czyn tego wszystkiego o czym była mowa - powodzenia!

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Wyróżnione posty

Jak pięknie ten deszcz dzisiaj pada...

July 14, 2018

1/1
Please reload

Ostatnie posty

February 10, 2018

September 30, 2017

July 29, 2017

July 10, 2017

Please reload

Archiwum
Please reload

 

NIEBIESKI DOM

Ranoszka 124e

44-338 Jastrzębie-Zdrój

 e-mail: niebieskidom@onet.pl

 tel: 32 725 94 56