ZimoWisła 2018!

February 10, 2018

Dwa tygodnie minionych ferii zimowych spędziliśmy w Wiśle, gdzie prowadziliśmy zimowiska dla dzieci i nastolatków. Chcąc podsumować ten czas krótko, użyłbym cytatu jednej mamy, która opisała swoje dzieci po zimowisku dwoma słowami: zachwyceni i zmęczeni! : )

 

A gdyby opisać to trochę szerzej?

Program był naprawdę obfity i atrakcyjny. Nasza kreatywna kadra nie zawiodła i tym razem. Był czas na: łyżwy, basen, prawdziwy kulig, szaleństwo na śniegu, warsztaty artystyczne, sport, ale i po prostu gry, zabawy i dużo radości. Dni zaczynały i kończyły się tak szybko, że ciężko było nadążyć za mijającym tygodniem.

 

Poza powyższym programem każdego poranka razem z uczestnikami mogliśmy przyglądać się życiu biblijnego Józefa. Jak się okazało - choć jego historia została zapisana w Piśmie Świętym dawno temu, to łączy go z nami całkiem sporo. Wieczorami był czas na historię misyjną i tematy ważne dla nastolatków. Każdy dzień kończył się piękną historią czytaną przez ciocię Monikę, która zawsze wnosiła wartościowy morał "na dobranoc".

 

Pośród tego dynamicznego programu były też takie chwile, gdy robiło się cicho, był czas na rozmowy, a nawet łzy. Padały wtedy pytania: co to znaczy być chrześcijaninem? Jak mogę się nim stać? Jak zaakceptować siebie taką, jaką jestem? Jak poradzić sobie z presją rówieśników?

 

Jako ludzie możemy zrobić wszystko co od nas zależy, aby przygotować jak najlepiej obozy i zimowiska - ale ich powodzenie i dobra atmosfera to Boży dar. Jesteśmy wdzięczni Bogu za te 2 tygodnie - za Jego ochronę, zdrowie i wielkie błogosławieństwo! Chwała mu za to!

 

PS. Już niedługo - w lipcu - zapraszamy na obóz letni - 2x dłużej - 10 dni na Mazurach!Więcej o obozie letnim: kliknij tutaj.

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Wyróżnione posty

Jak pięknie ten deszcz dzisiaj pada...

July 14, 2018

1/1
Please reload

Ostatnie posty

February 10, 2018

September 30, 2017

July 29, 2017

July 10, 2017

Please reload

Archiwum
Please reload

 

NIEBIESKI DOM

Ranoszka 124e

44-338 Jastrzębie-Zdrój

 e-mail: niebieskidom@onet.pl

 tel: 32 725 94 56