top of page
2.png

OSTRÓDA 27.07=3.08.2024

KOSZT OBOZU : 1500
 

(Cena zawiera: zakwaterowanie, wyżywienie oraz ciekawy, dopracowany program.)

Możliwy dojazd autokarem ze Śląska
(DODATKOWY KOSZT:  
300  w obie strony)

Zarejestruj się do 31 marca
i wpłać zaliczkę
w ciągu 14 dni
a otrzymasz
RABAT 100zł !!!

Obóz odbędzie się w ośrodku Ostróda Camp - zobacz więcej

NIE TYLKO WYPOCZYNEK


Podczas obozów organizowanych przez Niebieski Dom uczestnicy poza ciekawym i dopracowanym programem mają okazję codziennie uczestniczyć w kilku spotkaniach, podczas których poznają bliżej Pana Boga. Jest to czas, który na ich poziomie przybliża im osobę Jezusa Chrystusa, Jego nauczanie i pomaga wdrożyć to wszystko w życie. Dla nas chrześcijaństwo to nie litera – to życie, to codzienność, to relacje z Bogiem i ludźmi oparte na Jego zasadach. Naszym pragnieniem jest, aby każdy obóz był kanwą do Bożego dzieła w życiu młodych ludzi!

RADOŚĆ I ZABAWA


Obóz to najczęściej najbardziej wyczekiwana przez dzieci część wakacji. Z naszej strony robimy wszystko, aby był to najbardziej wyjątkowy czas pośród letnich tygodni. Właśnie dlatego, wszystkie zajęcia, zabawy, czy zawody traktujemy poważnie!

To nie tylko puste „wypełniacze” czasu ale ważny punkt programu, który w atmosferze radości tworzy niezapomniane chwile. 

PASJE I ZAINTERESOWANIA


Ważną częścią każdego obozu są warsztaty. Nasza kadra proponuje uczestnikom wiele tematów warsztatów, w których mogą uczestniczyć. Jeśli ktoś ma duszę artysty, czekają na niego wciąż nowe, zaskakujące zajęcia, gdzie można tworzyć, malować i spełniać się w tworzeniu pięknych rzeczy. Dla innych, bardziej interesujące mogą okazać się zajęcia sportowe, survivalowe, czy podstawy mechaniki samochodowej.

Obok są jeszcze zajęcia ze zdrowego odżywiania, tworzenia smoothie, czy pieczenia pizzy. Każdego roku przygotowujemy odświeżoną ofertę 20-30 warsztatów, które są dostępne dla uczestników.

WYJĄTKOWY ZESPÓŁ


Nasza kadra obozowa jest wyjątkowa! Współpracują z nami: inżynierowie, prawnicy, pielęgniarki, pracownicy kopalni, magazynów, żołnierze, chemicy… i można by wymieniać jeszcze długo. Jednak bez względu na pracę czy kierunek studiów na czas obozu wszyscy stajemy się jednym zespołem, który z miłości do Chrystusa służy na obozie. Cała kadra to ludzie, którzy spełniają wymagania MEN, ale przede wszystkim to ludzie których znamy i jesteśmy przekonani, że warto, aby Wasze dzieci też ich poznały!

TAK BYŁO NA OBOZIE W 2022:

bottom of page