top of page

Kim jesteśmy

A29Z8529.jpg

Niebieski Dom - to owoc minionych 25 lat drogi...

 

Jesteśmy małżeństwem od 20 lat, a 10 lat temu staliśmy się rodziną zastępczą dla dzieci, które potrzebowały domu i rodziny. Widząc Boże dzieło w ich życiu, jak i w podobnych rodzinach dookoła, jesteśmy zachęceni by krzewić tę ideę i wspierać polskie rodziny.

Nasza przygoda ze służbą rozpoczęła się gdy mieliśmy po 16 lat i zdecydowaliśmy się, żeby opowiedzieć o Bożej miłości i Jego zbawieniu dzieciom dookoła. Założyliśmy wtedy nasz pierwszy klub dla dzieci. Przez kolejne lata Pan Bóg darował nam dziesiątki wspaniałych wolontariuszy z którymi mogliśmy poprowadzić setki spotkań dla dzieci, mieć udział w organizacji około 60 obozów i prowadzić szkolenia dla kilkuset osób. Wszystko co robimy, staramy się robić dla Bożej chwały i ku zbawieniu i zbudowaniu ludzi!

Obecnie, po prawie 25 latach służba w którą jesteśmy zaangażowani jest dużo szersza niż "dzieci" - widzimy potrzebę docierania do całych rodzin, wspierania ich i poszukiwania domów dla porzuconych dzieci.

Wszystko co robimy jest możliwe dzięki Bożej łasce, ale i pomocy wielu wspaniałych osób, które są gotowe by poświęcać swój czas i środki dla Bożej chwały.

 

Tomek  i  Monika  Walica

Nasi  współpracownicy

bottom of page